Новости
lv

Gads tuvojas noslēgumam, un mēs vēlamies izteikt pateicību visai mūsu komandai, mūsu lielajai profesionālajai ģimenei, pateicoties kurai bija iespējams viss tas vērtīgais un neticamais...

...(gan laika, gan satura ziņā), kas noticis BIP šo 12 mēnešu laikā! Un noticis ir daudz kas!

Filiāles atvēršana Tallinā. 5 jaunas studiju grupas trīs virzienos divās valstīs, ko pavada semināri un prakses, pētnieciskie projekti, publikācijas, atklātie semināri, meistarklases, zinātniskā konference un izglītojošs darbs psihoterapijas un psihoterapijas apmācību jomā Baltijā.

Draugi un kolēģi, cik lieliski, ka viss šis ar mums notiek!

Mēs sakāmlielu paldies mūsu studentiem Rīgā un Tallinā, geštaltistiem, integrātiem, kas mācās bērnu programmā. Paldies par uzticību, zinātkāri, pārdomātajiem un dažbrīd viltīgajiem jautājumiem, dziļām un negaidītām, un reizēm pavisam paradoksālām atbildēm, par spēju kritiski domāt un būt radošam, par spēju ņemt un dot, par vēlmi mācīties un būt atbildīgiem praksē!

Martinai un Natālijai - mūsu administratoriem Latvijā un Igaunijā par organizatorisko palīdzību, atsaucību un to ikdienas mazo, kas pārtop par lielo!

Pāvelam Pereverzovam un Sašam, kuri atrodas aizkulisēs un tādējādi dodot iespēju mums būt kadrā. Par viņu pašaizliedzīgo darbu (burtiskā nozīmē un jau ilgāku laiku)!

Paldies Marutai Šulcai par mīlestību un zinātkāri profesijā, par piedalīšanos sarunās par psihoterapiju, kas ļauj uzzināt par profesiju vairāk, un par profesijas pārstāvjiem – labāk!

Dyo Tanya - par interneta telpas izveidi, tās tehnisko nodrošinājumu, mūsdienīgumu, skrupulozitāti un savlaicīgumu mūsu vietnes psy-baltics.com uzturēšanā.

Jūlijai Škaraput - par sadarbību ar “Pro_zhit” un iespēju piedalīties brīvprātīgo programmās un gūt pieredzi, un par to, ka esi tāda, Jūlij!

Mūsu mācību programmu kuratoriem, skolotājiem un darba vadītājiem, kuri dzīvo dažādās valstīs un kurus vieno kopīga lieta un institūtam, tuvajam un vienlaicīgi tālajam, kur ierodas un atlido, dažreiz ilgi stāvot uz robežām, kur laiku pa laikam skraida pa lidostu īsajā lidojumu savienojuma laikā. Paldies!

Kolēģiem no LGTA par sadarbību un kustību vienā virzienā, par resursus pavairošanu profesijas attīstībai!

Milzīgs paldies Jevgēnijai Karlīnai par neizsīkstošo enerģiju un entuziasmu darbā ar studentiem! Par viņu iedvesmošanu iemīlēt profesijas zinātnisko pusi un savu pētniecības projektu vadīšanu! Par optimismu un dzīves mīlestību, par uzticamu plecu un ticību kopējam mērķim, par neticamo dāsnumu!

Un, protams, iejūtīgajai un gudrajai BIP vadītājai Tatjanai Velentei-Grņinai par dāsni doto iespējas un telpu, lai tas viss notiktu!

Laimīgu Jauno gadu un uz sirsnīgi iedvesmojošām tikšanām tajā!